1

Kaşar Peyniri

Kaşar peyniri özellikle çocukların çok sevmesinden dolayı ve besleyiciliğinin yüksek olmasından dolayı sofralarda oldukça yer alıyor. Kaşar peyniri nerdeyse her öğün tüketilebilecek bir ürün sayılabilir. Sabah kahvaltılarında tostla ya da omletin içerisinde eşlik ederken akşam yemeklerinde lazanyanın ya da makarnanın üzerine ekleyebilirsiniz. Kaşar peyniri çok fazla yemekle kombine edilebildiği için en çok talep gören süt ve süt ürünleri arasında yer alıyor. Her sofrada yer alsın diye en ucuz kaşar peyniri üretimi de yapılmaktadır. İçeriğine bakıldığı zaman lezzet ve besleyiciliği bakımından diğer kaşar peynirlerinden pek bir farkı olmadığı da görülüyor.

Kaşar Peynir Fiyatları

Kaçar fiyatları ne kadar sorusu siz müşteriler tarafından oldukça gelen bir sorudur. Bunun için net bir cevap vermek mümkün değildir. Kaşar peynirin içeriğinin yoğunluğuna göre, hangi yörelerde yapıldığına göre ya da markası gibi pek çok duruma göre fiyat değişikliği olabilir. Kaşar peynir çeşidi çok fazla olduğu için hem her türlü bütçeye uyum sağlıyor hem de insanların yaşam tarzına ayak uydurabiliyor. Genelde kaşar peynir 1 kg üzerinden satılıyor.

Fakat pek çok markanın farklı gramajlarda kaşar peyniri ürettiği de görülüyor. Kaşar peyniri öğrencilerin ya da yalnız yaşayan kişilerin sofrasında her zaman bulunan bir besin olduğu için az miktarda alarak kısa bir süre içerisinde tüketilebiliyor. Bu nedenle dilimli ya da aç bitir şeklinde olan kaşar peynirlerinin alınması sizler tarafından daha çok talep görüyor.

Kaşar Peynir Çeşitleri

İstanbul market arayanlar internet üzerinden her türlü kaşar peyniri çeşidine sadece bir tık uzaktadır. Düz kaşar peyniri, blok kaşar, dilimli cheddar kaşar, light dilimli kaşar peyniri, tost peyniri, olgunlaştırılmış kaşar peyniri, keçi peyniri ve daha her türden peynir çeşidi bulunuyor. Bu sayede her türlü yaşam tarzına sahip olan kişiler kolay bir şekilde istediği lezzete ve doyuruculuğa sahip olan kaşar peynirlerine ulaşabiliyor. Kaşar peyniri 1 kg fiyatı üzerinden değerlendirilse de pek çok seçenek de sitede bulunuyor. Hem kalabalık aileler için hem küçük aileler için hem de yalnız yaşayanlar için ayarlanmış pek çok gram seçeneği bulunuyor. Bunun yanında kaşar peynir içeriği de herkese uyum sağlaması açısından yağlı ve light olarak düzenlenmiştir. Kaşar peynir çeşitliliği arasında besleyiciliği ve doyuruculuğunun yüksek olması ön plana alınmıştır.

Kaşar Peynir Markaları

  • Çobanoğlu kaşar peyniri hem 1 kg hem de 500 gram olarak satılıyor. Kalabalık aileler 1 kilogram kaşar peynirini alarak kısa bir süre içerisinde yüksek besleyicili bu kaşar peyniri tüketiyor. 1 kilogramı daha hesaplı olduğu için evde çok fazla kaşar peyniri tüketimi varsa bu açıdan tercih edilebilir. Fakat kaşar peyniri uzun süre tüketilmediği zaman bozulabildiği için yalnız yaşayan kişiler 500 gramını tercih etmelidir.
  • Çobanyıldızı kaşar peyniri lezzeti sayesinde neredeyse en çok satışı yapılan kaşar peynir markalarından biridir. İçeriğindeki yağ oranı protein oranıyla dengede olduğu için oldukça besleyicidir. Anneler çocuklarına gönül rahatlığıyla veriyor.
  • Peysan kaşar peyniri hem dilimli hem de düz bir şekilde satılarak pek çok sofrada sizlere eşlik ediyor. Özellikle sunum sırasında görüntüsünün güzelliği sayesinde en çok kullanılan kaşar peynirleri arasında yer alır. Lezzeti de en az görüntüsü kadar yüksektir.
  • Sütaş kaşar peyniri özellikle annelerin çocuklarına çok severek verdiği bir markadır. Aç- bitir, dilimli, blok, küçük ya da büyük seçenekleri sayesinde her sofraya ve bütçeye uyum sağlar. Sütaş kaşar peynirinin yüksek kalsiyum ve minerallerden oluşması sayesinde yüksek doyuruculuğa da sahiptir.
  • Bahçıvan Kaşar Peyniri 
  • Teksüt Kaşar Peyniri
  • Pınar Kaşar Peyniri 
  • President Kaşar Peyniri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR