1 2 3 4 >

Temizlik Malzemeleri

Temizlik malzemeleri dendiğinde kir, leke, toz ve mikroplardan ortamı arındırmak ve derinlemesine temizlik yapmak için gerekli olan malzemeler akla gelmektedir. Temizlik malzemeleri olmadan yapılan temizlikler hem ortamı mikroplardan yeterince arındıramamaktır hem de çok yorucu olmaktadır. Temizlik malzemeleri ürünleriyle yapılan temizlikler hızlı, pratik ve derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Yüzey Temizleyicileri

Yüzey temizleyicileri, her türlü yüzeyin temizliğinde kullanılan kimyasal temizlik ürünlerine denmektedir. Tezgâh, banyo ve tuvalet yüzeyleri, parke ve mermer yüzeyleri, halı yüzeyleri gibi yüzeylerin temizliğinin hızlı ve tamamen mikroplardan arınmış şekilde yapmak isteyenler yüzey temizleyicileri kullanmaktadır. Yüzey temizleyiciler güzel kokusunu da ortama yaydığı için temizliklerin vazgeçilmez ürünü olarak kullanılmaktadır.

Temizlik Malzemesi Fiyatları

Temizlik malzemelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Yüzey temizleyiciler, ahşap temizleyiciler, kir sökücüler, lavabo açıcılar, deterjanlar, sabunlar, temizlik bezleri, temizlik kovaları bazı genel temizlik ürünlerindendir. Her temizlik ürünün işlevi ve kullanım amacı farklıdır. Temizlik malzemesi fiyatları da çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

Vileda Temizlik Bezi ve Takımları

Mikrofiber temizlik malzemeleri arasında Vileda temizlik bezi ve temizlik takımları yer almaktadır. Vileda temizlik bezleri sayesinde yüzeylerdeki tozlar ve kirler tamamen yok olmaktadır. Mikrofiber temizlik bezlerinin özel dokusu bulunmaktadır. Özel dokuları sayesinde tozları ve kirleri gözeneklerine hapsetmektedir. Bu da yüzeylerden tozların yok olmasına sebep olmaktadır. Çok kullanışlı olan Vileda temizlik bezi fiyatları da oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Temizlik bezleri, normal bezlerden farklı şekilde üretilmektedir. Temizlik bezi kullanmak, temizliğin daha kolay ve zahmetsiz yapılmasına neden olan bir durumdur.

Temizlik takımlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Takım olarak satıldığı gibi tek olarak satılan temizlik ürünleri de reyonlarda mevcuttur. Bu yüzden Vileda fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bütçeye uygun şekilde Vileda ürünleri reyonlarda yer almaktadır.

Temizlik Süngerleri

Temizlik süngerleri, her evde mutlaka bulunması gereken temizlik ürünlerinden birisidir. Temizlik süngerleri en çok mutfaklarda kullanılmaktadır. Temizlik süngerleri sayesinde kirler ve lekeler çok çabuk temizlenebilmektedir. Temizlik süngerleri gözenekli yapıya sahiptir. Bu yüzden suyu çok rahat çekip kimyasalları köpürtebilmektedir. Temizlik esnasında kolaylık sağlayan yapısı sayesinde tüm inatçı lekeler hızlıca çıkabilmektedir. Temizlik süngerleri sarı renkli olmakla birlikte artık pek çok rengiyle reyonlarda yer almaktadır. Temizlik süngerlerinin ikili yapısı bulunmaktadır. Sarı renkli olan kısım süngerli olan kısımdır. Süngerin üzerinde daha kalın bir tabaka bulunmaktadır. Bu tabaka ise fiber kısmıdır. Temizlik esnasında ikili yapısı sayesinde sıkça kullanılmaktadır. Temizlik süngerleri mutfak dışında lavabo ve banyolarda da kullanılmaktadır. Yer temizlik süngerleri, sihirli temizlik süngerleri, püsküllü temizlik süngerleri, ovma temizlik süngerleri olarak pek çok çeşide ayrılmıştır. Bu ayrım sonucunda da fiyatları değişkenlik göstermektedir. Temizlik süngeri satın al seçeneği sayesinde temizlik süngerleri hızlı ve kolay şekilde satın alınabilinmektedir. Bunun için sayfa üzerinden satın al seçeneğine tıklamak yeterli olmaktadır.

Temizlik Seti ve Mikrofiber Ürünler

Temizlik seti ve mikrofiber ürünler sayesinde temizlikler yorucu bir iş olmaktan çıkmaktadır. Bu ürünler sayesinde ev ve iş yerleri kolaylıkla temizlenebilmektedir. Mikrofiber ürünler, özel yöntemlerle yapılmaktadır. Yüzeydeki kirleri, tozları ve mikropları içine hapsedip etrafın kolayca temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlik setleri ve mikrofiber ürünler olmadan temizlikler derinlemesine olmamaktadır.

Hijyen konusu yeni normal Dünya düzeninde eskisinden çok daha önemli hale gelmiştir. Bu yüzden temizlik ürünleri ve mikrofiber ürünler her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Hijyenin olmadığı ortamlarda hastalıklardan kaçınmak mümkün değildir. Derinlemesine temizliğe yardımcı olan temizlik seti fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte belirli fiyat aralıklarında satılmaktadır. Site üzerinden ürünlerin siparişi kolaylıkla verilebilmektedir.

Online temizlik malzemeleri siparişi tüm İstanbulu kapsayarak, markete gitmeden bu ürünlerin satın alınmasını sağlayan bir çözümdür. İstediğiniz temizlik malzemeleri ürünlerini, istediğiniz fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR