1

Yumurta Fiyatları

Yumurta fiyatlarını belirleyen birden fazla özellik bulunmaktadır. Her bütçeye uygun yumurta bulunmaktadır. Yumurtalar farklı özelliklerine göre kullanıcıların satışına sunulmaktadır. Yumurtanın fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden bir tanesi yumurtaların kaçlı olduğudur. Ayrıca organik olup olmadığı, yumurtaların boyutları, tavuk yumurtası mı, bıldırcın yumurtası mı, gibi özellikleri bulunur. Bir yumurtanın organik olup olması onun doğal yollar kullanarak beslenmesi ve hareket halinde sağlıklı bir tavuktan üretildiğini belirttiği için organik yumurta diğer yumurtalara göre daha pahalıdır. Ayrıca organik yumurtalar sertifikalıdır. Siz de sitemizde bulunan yumurtaları inceleyebilirsiniz.

Yumurta fiyatları bu nedenle değişkenlik gösterse de en pahalı yumurtalar ise 30lu yumurta fiyatı olarak bilinmektedir. Ayrıca online yumurta olarak bilinen online alışveriş sayesinde internet üzerinden yumurta siparişi verebilirsiniz.

İstanbulda internetten yumurta siparişi işlemleriyle, evden çıkmadan yumurta ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Yumurta Siparişi

Yumurta siparişi son dönemlerde online olarak yapılmaya başlandı. Bunun nedeni ise birbirinden farklı yumurta çeşitlerinin kolay bir şekilde ulaşılabilecek olması ve ister kahvaltılarda ister sağlık isterseniz farklı yemeklerde ihtiyaç duyulan ürün olması nedeniyle. Yumurta siparişini internet üzerinden tercih ettiğiniz tavuk ya da bıldırcın yumurtaları gibi farklı yumurta çeşitlerini satın alabilirsiniz. Özellikle kalabalık aileler tarafından en fazla tercih edilen yumurta 30’lu yumurtadır. 30’lu yumurta fiyatı diğerlerine göre daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Organik Yumurta Fiyatları

Organik yumurtalar içinde A vitamini, D vitamini, B12, B6 , E vitamini ve Riboflavin bulunduğu organik yumurta fiyatları diğer yumurtalara göre farklılık gösterir. Ayrıca organik yumurta fiyatları 30’lu ve 10’lu olarak satışı gerçekleştiği için kendi içinde de fiyat farklılıkları bulunur. Organik yani gezen tavuk olarak bilinen organik yumurtalar diğer yumurtalara göre daha faydalı ve lezzet bakımından da daha lezzetli bir tadı bulunmaktadır.

 En ucuz yumurta fiyatları için İstanbul'da Üçlermarkete ulaşın

Online yumurta siparişi vererek ister organik yumurtalar isteseniz tavuk ya da bıldırcın yumurtalarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Özellikle çocuklar ve spor yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve protein deposu olarak bilinen yumurtalar en fazla tercih edilen ürünler arasıdır. Organik yumurta tüketerek daha sağlıklı bir besleneme tercih etmenizin yanı sıra yumurtanın içinde bulunan içeriklerden de daha fazla yararlanabilirsiniz.

Sofraların en sevilen ikilisi Tereyağı ve Margarin kategorimizde indirimleri kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR