1

Kolonyalar

Kolonyalar hoş aromalarının yanı sıra misafir ağırlarken veya hasta ziyareti gibi önemli ziyaretlerde hediye olarak götürülmesi nedeniyle oldukça önemlidir.  Genellikle 80 derece kolonya ürünleri tercih edilmektedir. Kullanım amacına bağlı olarak 1 litre kolonya seçenekleri söz konusu olduğu gibi çantanızda taşıyabileceğiniz küçük kolonya seçenekleri de bulunmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya markası en çok tercih edilen kolonya ürünleri arasındadır.

Kolonya Çeşitleri

Birçok farklı kolonya türü ne rastlamak mümkündür. Kolonya çeşitleri arasından limon kolonyası veya tütün kolonyası gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında sprey kolonya gibi farklı özelliklerdeki kolonya türlerine ulaşmanız da mümkündür.  Eyüp Sabri Tuncer kolonya 1 litre seçeneği gibi farklı seçeneklerde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Duru kolonya 1 litre seçeneği de avantajlı bir seçenek olarak göze çarpmaktadır. 

Kolonya Fiyatları

Sabri Tuncer kolonya markası bu sektörde en çok tercih edilen kolonyaları üretmektedir. Bunun dışında Pereja limon kolonyası da önemli kolonya markaları arasında yer almaktadır. Eyüp Sabri kolonya çeşitlerinin dışında Duru kolonya çeşitleri de en çok tercih edilen kolonya ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle salgın döneminde yoğun ilgi gösterilen kolonya türlerine buradan uygun kolonya fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Kolonya ürünlerini online market siparişi vererek, İstanbulun her noktasındaki bütün  adreslere rahatlıkla gönderilme imkanı bulabilirsiniz.

Parfüm ve Deodorant ihtiyaçlarınız için uclermarket.com.tr!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR