1 2 3 4 >

Dondurulmuş Gıda Firma ve Markaları 

Dondurulmuş gıda dendiği zaman, akıllara uzun süre bozulmadan saklanabilen gıdalar gelmektedir. Dondurulmuş gıdalar sayesinde hızlıca istenilen yemek, börek, çörek yapılabilmektedir. Dondurulmuş gıdalar yaklaşık -40°C’de dondurularak mikrobiyolojik olayların yavaşlaması sağlanmaktadır. Bu durum sonucunda da gıdalar, buzluklarda çok uzun süre bozulmadan durabilmektedir.

Dondurulmuş gıdaların en önemli özelliği kimyasal madde kullanılmamasıdır. Bu yüzden sağlıklı şekilde, tadında değişiklik olmadan tüketilmektedir. Dondurulmuş gıda markaları; Pınar, Superfresh, Nar Börek, Pek, Dr. Oetker, Glutensizada, Salvador olarak çeşitlenmektedir.

Dondurulmuş Gıda Fiyatları

Dondurulmuş gıda firmaları pek çok gıda türünü dondurarak tüketicilere sunmaktadır. Bunun en büyük yararı, hızlı bir şekilde, lezzet kaybı yaşanmadan, kimyasal madde kullanılmamış ürünleri hazırlayabilmektedir. Yeni Dünya düzeninde insan yaşamı oldukça hızlanmış durumdadır.

Özellikle çalışan insanların pasta, börek, çörek gibi uğraş isteyen gıdalar yapabilmesi için vakitleri olmamaktadır. Dondurulmuş gıdalar sayesinde sağlıklı ve lezzetli şekilde bu ürünler tüketicilere sunularak hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Bazı dondurulmuş gıdalar ve fiyatları şöyle sıralanabilir;

  • Superfresh dondurulmuş ürünleri: Rulo börek, tava börek, künefe, milföy hamuru, Kayseri mantısı, pizza, döner ve patates kızartması, tost-pizza, gibi ürünler Superfresh’in dondurulmuş ürünleridir. Çeşitlerine göre fiyatları değişmekle beraber uygun fiyatlarla satılmaktadır.
  • Dondurulmuş börek: Superfresh, Pınar, Pek ve Nar börek firmaları tarafından üretimi yapılmaktadır. Markalara göre fiyatları değişkenlik göstermektedir.
  • Dondurulmuş pizza: Pınar, Dr. Oetker, Gulutensizada, Pek, Superfresh firmaları tarafından üretilmektedir. Malzemelerine ve markalarına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir.
  • Dondurulmuş mantı: Superfresh, Pek ve Pınar markaları tarafından üretimi yapılmaktadır. Şekillerine, gramlarına ve markalarına göre fiyatları değişmektedir.
  • Künefe: Superfresh firması tarafından üretilmektedir. Çok kısa sürede şerbetiyle birlikte hazırlanabilmektedir. Uygun fiyatıyla satışa sunulmaktadır.
  • Patates Kızartması: Superfresh tarafından üretimi yapılarak tüketicilere sunulmaktadır.
  • Kek-pasta: Salvador adlı firma tarafından üretilmektedir. Buzluktan çıkartılıp çözündükten sonra tüketilebilmektedir. Çeşidine göre fiyatları değişmektedir. Belirli fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • Hamburger: Pınar firması tarafından üretilmektedir. İçinde 90 gramdan 5 adet burger bulunmaktadır. Toplamda 450 gram olan bu hamburger uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • Tost-pizza: Superfresh’in ürettiği, dışı tost, içinde pizza ürünleri bulunan yiyecektir. Uygun fiyatla satışa sunulmaktadır.

Dondurulmuş gıdalar, daha çok hamur işi ürünlerinden yapılmaktadır. Pratik yapımı sayesinde hızlıca pişirilmektedir. Uzun süre dolapta saklanabilmesinden dolayı herkes tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kimyasal madde kullanılmadığı için sağlık açısından sorun teşkil etmemektedir. Dondurulmuş gıdalar, tüketime sunulmadan önce pek çok gıda testinden geçmektedir. Kalite kontrol testlerine ve belirli kurallara tabi olunarak tüketiciye sunulmaktadır. Vitamin ve besin değerlerinde kayıp oluşmadan tüketiciye sunulma amacıyla satılmaktadır.

Zamandan tasarruf sağlanarak; pastalar, börekler, hamburgerler, kızartmalar, tostlar, mantılar, pizzalar kolayca pişirilip öğün olarak yenebilmektedir. Dondurulmuş gıda fiyatları bütçelere uygun şekilde satıcıların alımına sunulmaktadır. Siz de sağlıklı ve pratik olan dondurulmuş gıdaları sayfa üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Tüm dondurulmuş gıdalara İstanbulun her bölgesinden sipariş vermek için hemen tıklayın.

Tuz, Baharat ve Harç ürünleri ile mutfağınızı zenginleştirin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR