1 2 3 >

Hijyenik Ped Ürünleri 

Kadınlar tarafından adet dönemlerinde hijyenik ped ürünleri kullanılmaktadır. İnce bir yapıya sahip bu ürünler günde 4 ile 6 saat arasında kullanılmalıdır. Yumuşak, esnek ve rahat yapıda olmaları sebebiyle gündüz ve gece için ayrı ayrı üretilen çeşitleri vardır. Böylece konforlu ve güvenli bir koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda hareket kolaylığı da sağlamaktadır. Bu dönemlerde kadınların kendini her zaman rahat ve ferah hissetmeleri için oldukça işlevsel kadın bakım ürünleri arasında yer alırlar.  

Sleepy Ped Çeşitleri

Günümüzde hijyenik ped ürünlerindeki çeşitliliğin artması gündüz ve gece için ayrı ürünlerin tasarlanmasını sağlamaktadır. Sleepy ped ile rahat bir gece geçirebilirsiniz. İhtiyaç duyulan korumayı tamamıyla sağlamak için gece boyunca kullanacağınız ürünler ile sızıntı ve akıntıları önlemesi için hızlı emici sahip ürünler üretilmektedir. Gece kullanımı için tercih edilen gece pedi ürünleri sizleri rahatla buluşturacaktır.

Bu ürünlere İstanbul bölgesinde Üçlermarket online market alışverişi sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Günlük Ped ve Tampon Ped

Günlük ped ve tampon ped esnek ve ince yapılı ürünlerdir. Gün içerisinde enerjik, hareketli ve bunlar gibi aktivitelerde bulunan kadınlarda adet dönemlerinde bu ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünleri kullanarak daha hijyenik ve temiz kalmak mümkün olmaktadır. Bu açıdan normal tasarımlı ürünlerden farklılık göstermektedir. Pamuksu bir dokuya sahip olması ve yüksek emici özellikleri bulunması nedeniyle bu ürünler en çok tercih edilen ürünlerdendir. 

Ped Markaları 

Orkid, Kotex, Sleepy ve Molped gibi çok sayıda hijyenik ped markası bulunmaktadır. Bu markalar tarafından sunulan ped çeşitleri ile kullanım amacına uygun satın alma tercihleri sizleri bekliyor. 

Ped Fiyatları ve Online Sipariş

Kampanyalı ped fiyatları ile İstanbul içinde online sipariş vererek ped satın al işlemlerini birkaç basit işlemin ardından güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla ürün seçeneği için hijyenik ped ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR