1 2 3 >

Dondurma Çeşitleri

Dondurma çeşitleri dünya genelinde farklılık gösterse de genellikle süt ve kremadan yapılmaktadır. Kremsi dondurma sütlü dondurmanın çeşidi olduğu gibi su kullanılmadan hazırlanmaktadır. Ancak meyveli dondurmalar tamamen sütsüz olarak meyve içerikli olarak hazırlanmaktadır. Meyveli dondurma yaparken gerçek meyveler kullanılarak oldukça etkili bir lezzet ortaya çıkarılır. Meyveli dondurmalar arasında en öne çıkan ise magnum dondurma çeşitleridir. Farklı meyveler kullanılarak üretilen magnum dondurmaları, dondurma çeşitleri arasında en lezzetli olanlarıdır.

En sevilen dondurma çeşitleri arasında ise birbirinden farklı çikolatalarla kaplanmış frigo çikolatalarıdır. Yaz aylarının en fazla sevilen dondurma çeşitleri arasında yer alan bu dondurmalar, serinletmesinin yanı sıra lezzetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Süt ve çikolata karışımları ile ön plana çıkan bu dondurma çeşitleri aynı zaman da mozaik kaplamaları ile de tercih edilmektedir.

Dondurma Fiyatları

Diğer ürünlerde olduğu gibi dondurma ürünlerinde de üretim yapan firmaya, dondurmanın çeşidine, büyüklüğüne ve âdetine göre fiyat farklılıklar görünmektedir. Dondurma çeşitleri oldukça fazla olduğu için fiyatlar birbirine tamamen zıt olurken birbirine yakın fiyatlarla farklı firmalar tarafından üretilmiş dondurmalar da bulunmaktadır. Birbirinden farklı dondurmaları görmek için internet üzerinden birbirinden farklı dondurmaları görebilirsiniz. Son dönemlerde online olarak satışı gerçekleştirilen dondurmalar bulunmaktadır. Online dondurma sipariş et seçenekleri bulunurken dondurma fiyatlarını da kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Online Dondurma Siparişi

Teknolojinin gelişimiyle birlikte diğer ürünlerde olduğu gibi birbirinden farklı dondurma çeşitleri de online olarak satılmaya başlandı. Aklınıza gelebilecek birbirinden farklı ve lezzetli dondurmaları kolay bir şekilde internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Dondurma çeşitleri arasında seçim yaparken sadece dondurma değil aynı zaman da külah da bulmanız mümkün. Özellikle online dondurma satışında en fazla satışı gerçekleştirilen dondurmalar ise frigo ve magnum dondurma çeşitleridir. Bu dondurmalar oldukça lezzetli olmasının yanı sıra uzun süreli erimemesi nedeniyle tercih edilir. Online olarak canınızın çektiği anda kolay bir şekilde dondurma siparişini vererek dondurmaların tadını rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Dondurma satın al konusu son dönemlerde yaygınlaşmaya başlamasının ardından çeşitlilik ve lezzet açısından da büyük gelişimler göstermektedir.

Günümüzün avantajları ile İstanbulda online süpermarket imkanıyla dondurma siparişi vermek, sizin için çok kolay olacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR