1 2 3 ... 26 >

Kişisel Bakım

Kişisel bakım nedir sorusu ile kişisel bakımın tanımına cevap aranmaya çalışmaktadır. Kişisel bakım, bireylerin vücudunun hijyenini ve bakımını üstlenen ürünlere denmektedir. Bu ürünler günümüz Dünya’sında oldukça çeşitlenmiştir. Vücudun her ihtiyacına ayrı olarak kişisel bakım ürünleri üretilmektedir. Bunlardan kimi temel ihtiyaçlar arasında yer alırken kimisi de ekstra bakım amaçlı kullanılmaktadır.

Kişisel bakım ürünleri ve makul fiyatları ile beraber tüm Avrupa ve Anadolu bölgelerine hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Kâğıt Ürünleri

Kâğıt ürünleri temel hijyen ürünleri arasında yer almaktadır. Tuvalet kâğıdı, ıslak mendil, peçete, rulo kâğıt gibi ürünler, kâğıt ürünleri kategorisinde satılmaktadır. Kâğıt ürünleri; her evde bulunması gereken ürünlerden bir tanesidir. Tek kullanımlık olmaları açısından tüm bezlere oranla çok hijyenik yapıya sahiplerdir. Kâğıt ürünleri arasında antibakteriyel özellikte olanlar da son zamanlarda hastalıkların artmasıyla oldukça önem kazanmıştır.

Hijyenik Ped

Hijyenik ped, adet kanaması geçiren herkesin menstrual döneminde kullanması gereken üründür. Temel ihtiyaçlardan biri olarak sayılmaktadır. Hijyenik ped kullanamayan ve erişemeyen kadınların birçok hastalıkla savaşmak zorunda kalındığı bilinmektedir. Bu yüzden çok önemli, temel kişisel bakım ürünü olarak raflarda yerini almaktadır.

Ağız Bakım Ürünleri

Ağız bakım ürünleri; ağız, diş ve diş eti sağlığı açısından önem taşıyan kişisel temizlik malzemeleri arasında yer almaktadır. Ağız bakım ürünleri; diş fırçası, diş macunu, diş ipi, ağız temizleme suyu olarak çeşitlenmektedir. Her biri ağızdaki bakterilerin yok olmasını sağlayarak ağız sağlığını korumaktadır. Ağız bakım ürünlerinin kullanılmaması veya kullanımının aksatılması halinde ağızda yaralar ve iltihaplanmalar oluşmaktadır. Bunun sonucunda da diş kayıpları ve diş eti hastalıkları ortaya çıkmaktadır. Ağız bakım ürünlerinin kullanılması sağlık açısından önem arz etmektedir.

Saç Bakım

Saç bakım ürünleri şampuan, saç kremi, saç yağları, boyalar, taraklar, saç köpükleri, saç spreyleri gibi ürünlerden oluşmaktadır. Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan saç bakım ürünlerini saç tipine göre belirlemek gerekmektedir. Saç tipine uygun saç bakım ürünleri kullanıldığı takdirde saçlar temiz ve sağlıklı görünümüne kavuşmaktadır.

Duş, Banyo, Sabun

Duş ürünleri, banyo ürünleri ve sabun çeşitleri temel temizlik malzemeleri arasında yer almaktadır. Hijyenin sağlanması, bakteri ve virüslerin ölmesi için temel temizlik malzemelerini kullanmak gerekmektedir. 21.yüzyılın pandemi yüzyılı olarak düşünülmesiyle birlikte temel temizlik ürünlerinin kullanımı daha da önemli hâle gelmektedir. Kişinin cilt tipine uygun temel temizlik malzemesi kullanması gerekmektedir. Duş, banyo ve sabun ürünlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. İnsanlar zevklerine ve vücut tipine uygun olanını kullanmaya özen göstermelidir.

Tıraş Malzemeleri

Tıraş malzemeleri erkek kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Tıraş malzemeleri; tıraş öncesinde, tıraş esnasında ve tıraş sonrasında kullanılan ürünlerden oluşmaktadır. Bunlar dışında kadınların kullanımı için de özel olarak üretilen tıraş setleri yer almaktadır. Bu malzemeler sayesinde, yaralanmadan kolayca tıraş yapabilmek mümkün olmaktadır. Alınan tıraş bıçağının vücuda zarar vermeyenlerden seçilmesi cilt sağlığı için önem taşımaktadır. Erkek kişisel bakım seti olarak da tıraş malzemeleri toplu şekilde satılabilmektedir.

Ağda, Epilasyon

Ağda ve epilasyon sayesinde kıllardan kökünden kurtulmak mümkün olmaktadır. Epilasyon ve ağda ürünleri; istenmeyen tüylerin çıkmasını geciktiren ve cilde pürüzsüz yumuşaklık sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Ağda ve epilasyon ürünleri alınırken cilt tipine uygun olanlar seçilmelidir. Hassas cilde sahip olanların buna uygun ağda türü seçmesi cilt sağlığı için önem arz etmektedir. Sivilce tedavisi görenlerin ağda ve epilasyon yapmaması gerekmektedir. Aksi takdirde deri yerinden kalkabilmektedir.

Cilt Bakımı

Cilt bakım ürünleri kişisel bakım seti içinde yer alan ürünlerdendir. Cilt bakım ürünleri vücudun nemini kazanmasında, çeşitli cilt problemlerinin önlenmesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda cilt bakım ürünleri, cilde yumuşaklık ve canlılık kazandıracak özelliklere sahiptir.

Kolonya

Kolonya, özellikle son 2 yıldır hemen hemen herkesin, her gün, hijyen amaçlı kullandığı ürünler arasındadır. Kolonya ile virüslerin elden temizlenmesi veya ele yapışmaması sağlandığı için sıkça kullanılmaktadır. Kolonya aynı zamanda ferahlık da sağlamaktadır. Hoş kokusu nedeniyle de kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Tıraş sonrası kolonyalar ise erkek kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Parfüm, Deodorant

Parfüm ve deodorant; kadın, erkek herkesin kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Gün içinde insanlar havalardan kaynaklı terleyebilmektedir. Bu da toplulukta hoş koku olarak karşılanmamaktadır. Deodorantlar sayesinde insanların ter kokusunun önüne geçilebilmektedir. Parfüm ve deodorantlar insanların hoş kokmasını sağlamaktadır.

Güneş Bakım

Güneş bakım ürünleri, genelde yazın kullanılsa da her mevsim güneşin zararlı ışınlarından korunmak amaçlı kullanılması gereken ürünler arasındadır. Güneş bakım ürünleri; güneşten gelen zararlı ışınların ciltten geçmesini engellemektedir. Güneşten gelen zararlı ışınlara sürekli maruz kalmak cilt hastalıklarına yol açabilmektedir. Bu yüzden herkesin kullanması gereken kişisel bakım ürünüdür.

Makyaj Ürünleri

Makyaj ürünleri insanların kendini güzel hissetmesine yardımcı olan kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Cilt tipine uygun olan makyaj ürünleri kullanıldığı takdirde cilde bakım da yapmaktadır. Makyaj ürünlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kişiler arzularına göre bu ürünlerden istediklerini kullanmaktadır.

Sağlık Ürünleri

Sağlık ürünleri oldukça çeşitlidir. Nefes bantları, yara bantları, masaj ürünleri, ayak tabanlığı, sırt ağrısına iyi gelen aletler, özel yağlar bu kategoride yer almaktadır. Sağlık ürünlerinin kullanımı kişinin ağrılarını ve hastalıklarını geçirmeye yardım amaçlı kullanılmaktadır. Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan sağlık ürünlerinin kullanımı günden güne artmakla beraber, insanların daha rahat günü geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

Üçlermarketin istanbul içi  eve servis sağlayan sanal market sitemizde tüm kişisel bakım ürünlerine uygun fiyatlı ve hızlıca sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR