1 2 >

Tıraş Malzemeleri

Traş malzemeleri reyonunda berber traş malzemeleri ürünü çeşitleri yer alıyor.  Tıraş bakım ürünleri farklı seçeneklerde karşımıza çıkmaktadır. Tıraş köpüğü ürünü çeşitlerinin yanı sıra tıraş kremi ürünü permatik ürünlerinin daha üst seviyelerde olan versiyonları için gillette mach3 yedek tıraş bıçağı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tıraş malzemelerini istanbulun her bölgesine online market siparişi işlemini büyük bir güven içerisinde rahatlıkla gerçekleştirmek mümkündür. 

Erkek Tıraş Malzemeleri

Erkek traş malzemeleri seçenekleri arasında Gilette markası Gillette mach 3 gibi çok sayıda ürünü ile bilinmektedir. Gillette fusion ürünleri, Gillette fusion 5 ve gillette fusion proglide gibi ayrıcalıklı ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Traş köpüğü seçenekleri yine bu ürünler arasında yer alır. Mach 3 turbo ürünü de ayrıcalıklı bir diğer ürün olmaktadır. 

Geleneksel Tıraş Malzemeleri

Geleneksel tıraş malzemelerine baktığımızda arko traş köpüğü ve permatik banyo ürünleri ön plana çıkmaktadır. Bunun dışında kullanışlı ve gelişmiş ürün arayanlara  5 bıçaklı jilet ürünleri sunulmaktadır. Tıraş kremi ve tıraş kolonyası ürünleri traş sırasında ve sonrasında kullanılan önemli cilt tıraş ürünleridir. Tıraş sonrası krem ürünlerinden birini tercih ederek cildiniz tıraş sonrası tahriş olmamasını ve rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Duş, Banyo Sabun ürünleri ile sepetinizi tamamlayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR