1 2 3 >

Kağıt Ürünleri 

Kağıt ürünleri her zaman ihtiyaç duyabileceğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Ellerimiz kirlendiğinde veya beklenmeyen bir kirlilik oluştuğunda kağıt ürünlerini kullanabiliriz. Bunların dışında hijyenik olmak için toplu taşıma araçlarında ya da alışveriş sırasında bu ürünleri kullanabiliriz. Herhangi bir restoran veya kafeye gittiğimizde masa üzerinde kağıt mendil olması her zaman beklenmektedir yeni de açıdan saymış olduğumuz bu kriterler çok önemlidir. 

Bununla birlikte herhangi bir şey dökülmesi, yemek sonrası el veya ağız temizliği gibi pek çok durumda bu ürünleri kullanırız. Tuvalet kullanımında ve banyolarda bu ürünlerin kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok açıdan kağıt ürünleri avantajlı kullanım sağlamaktadır. 

Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Tuvalet kağıdı kişisel hijyen ve temizliğin önemli parçalar arasında yer almaktadır. Bununla beraber farklı amaçlar için de kullanılabilir. Tuvalet kağıtları farklı paketler halinde satılmaktadır. Tuvalet kağıtları aynı zamanda geri dönüşüme kazandırılabilen ürünler olmaktadır. 

Genellikle 24'lü ve 32'li tuvalet kağıtları çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi düşük sayılı paketlerde rulo başına ödenen fiyatın, yüksek sayılı paketlerdeki rulo sayısına göre fazla olmasıdır. Rulo sayısı yükseldikçe fiyat düşüş göstermektedir. 

Kağıt Havlu Çeşitleri

Kağıt havlu çeşitleri hem evlerde hem de işyerlerinizde vazgeçilmez kurtarıcılar arasında yer almaktadır. En çok kullanılan temizlik tüketim malzemeleri arasında yer alan kağıt havlular, tek kullanımlık ürünler olduğu için hem hijyenik hem de pratiklik yönünden büyük avantajlara sahiptir. Kağıt havlu çeşitleri rulo olarak karşımıza çıktığı gibi Z katlı ağıt havlularda bulunmaktadır. Bunlar genellikle sensör makineleri için üretilmiş olup ortak kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

Ev ve işyerlerinizde hijyenik ve pratik bir kullanım ile temizlik gerçekleştirmek istiyorsanız uygun alanlarda uygun kağıt havlu fiyatları ile bu ürün çeşitlerini kullanmak ve kağıt havlu satın al seçeneklerinden faydalanmak her zaman mantıklı bir seçenek olacaktır. 

Peçete ve Kağıt Mendil Ürünleri

Kişisel ve günlük kullanımın yanı sıra bulunduğunuz ve gittiğiniz mekanlarda kağıt havlu peçete ürünleri hijyen bakımından oldukça önemlidir. Yemek dökülmesi kirlenme tozlanma ve bu gibi durumlarda peçete ve kağıt mendil ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin ıslak mendil extra hijyenik türleri de bulunmaktadır. Islak mendillerin bir diğer özelliği ise güzel kokulara sahip olmasıdır. 

Günümüzde sahip olduğu özellikler nedeniyle birçok farklı markaya ait kağıt ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler kendi içerisinde gruplara ve farklı paketleri ayrılmaktadır. Ayrıca bazılarının üzerinde desenler bulunduğu gibi bazılarının da farklı kullanım özellikleri bulunmaktadır.  Uygun peçete fiyatları ile bu ürünleri satın alabilirsiniz.

İstanbulun her yerinden kolaylıkla erişimi mümkün olan online süpermarket alışverişi öncüsü Üçlermarket.

Tuvalet Kağıdı Markaları 

Günümüzde tuvalet kağıdı fiyatları markalar tarafından birçok farklı firma üzerinden satışa sunulmaktadır. Selpak, Sofia, Papia, Solo ve Familia gibi farklı markalar birçok kaliteli ürünü sizlerin beğenisine sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürünleri inceleyerek sizin için en uygun özellik ve fiyata sahip olanı tercih edebilirsiniz. Böylece pratik ve hijyenik kullanımı istediğiniz ürünlerine tuvalet kağıdı sipariş et seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz

Kişisel bakım ürünleri en uygun fiyatlarıyla uclermarket.com.tr'de!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR