1974 yılında, Feriköy'de ilk mağazasını açarak, gıda perakende sektörüne giriş yapan Üçler Süpermarket, o günden bu güne İstanbul’da bulunduğu her semtte, “Komşunuz Kadar Yakın” sloganı ile tüketicilerin güvenerek alışveriş yaptığı bir süpermarket markası olmuştur. Taze Gıda; et, şarküteri, kendi üretimi soğuk meze çeşitleri, meyve ve sebze reyonları, hızlı tüketim ve sürekli yenilenen ürün gruplarıyla müşterilerini kaliteli hizmetle buluşturmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazası ile hizmet vermekte olan Üçler Süpermarket, güncel teknolojiyi de takip ederek, dijital dönüşümü tüm çalışma alanlarında uygulayarak, teknoloji ve hizmeti bir arada sunuyor.

2020 yılında alt yapısını yenilemiş olduğu www.uclermarket.com.tr web sitesi ile müşterilerine online alışveriş hizmeti sunmakla birlikte, çeşitli online kanallar aracılığıyla da tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Müşteri memnuniyetini her şeyin başında tutan bir marka olan Üçler Süpermarket; müşterilerinin isteklerini, özenle ve büyük bir titizlikle dikkate alarak; müşterileriyle, çalışanlarıyla, tedarikçileriyle, kamuoyuyla dürüst ve şeffaf iletişimini ve itibarını koruyarak, İstanbul'da bulunduğu her semtte, güvenilerek tercih edilen ilk marka olmayı ve

daha nice yıllarda İstanbullulara profesyonel hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

 

Üçler Market İnsan Kaynakları Politikası doğrultusunda; çalışanlarının işinde uzmanlaşmasını, doğru ve etkili iletişimle hizmet vermelerini ve kurum standartlarıyla iş yapmalarını sağlayarak; sürekli gelişim, karşılıklı açık iletişim ve aile sıcaklığında, çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyduğu, işveren olarak tercih edilen bir kurum olmayı hedeflemektedir.
 

 


 

Hem iç müşterileri olan çalışanlarıyla hem de dış müşterileriyle olan ilişkilerinde, insan odaklı anlayışla yaklaşarak, yasalara ve iş ahlakına daima önem vermek.

“Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır” felsefesini benimseyen bir kurum olarak; çalışanlarına iş alanı değil, “aile sıcaklığında” yaşam alanı sunmak.
 

Gıda perakendesinde herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmak için çalışanlarının bağlılığını en üst düzeyde tutarak, onlara “değerli” olduklarını hissettirmek.
 

Müşterisinin isteklerini özenle ve büyük bir titizlikle dikkate alarak, sürekli yenilenen ürün çeşitleri, kalitesi ve adil fiyat politikasıyla, toplum değerlerine önem veren çalışmalarla fark yaratmak.
 

Müşterileriyle, çalışanlarıyla, tedarikçileriyle, kamuoyuyla; dürüst, şeffaf iletişimini ve itibarını koruyarak, hizmet vermeye devam etmek.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR