1 2 3 >

Makarnalar ve Erişte Çeşitleri

Makarna en pratik yemek çeşitleri arasındadır. Hem hızlı şekilde yapılabilmesi hem de son derece doyurucu olması makarnanın her evde tüketilmesine olanak tanır. Fiyatı bakımından uygun olan bu gıda aynı zamanda farklı çeşitlere sahiptir.

Makarna ve erişte günlük tüketimde son derece geniş bir yere sahiptir. Son yıllarda bu çeşitlere noodle de eklenmiştir. Bu gıda çeşitlerini internet üzerinden de uygun fiyatlarla satın alabilmek mümkündür. Makarna satın al avantajları sayesinde en ulaşılabilir fiyatlarla dilediğiniz kadar satın alabilme avantajı sağlanmaktadır.

Makarna Çeşitleri

Makarna çeşitleri damak zevkine göre farklılık gösterir. Bu gıdalar hem şekil olarak hem de pişirim şekli olarak farklı alternatifler sunar. En çok tercih edilen makarna çeşitleri arasında şunlar sayılabilir:

  • Boru makarna
  • Burgu makarna
  • Fiyonk makarna
  • Uzun makarna
  • Yüksük makarna
  • Fırın makarnası

Bu çeşitler en çok tüketilen makarnalar bunlar olsa da dünya üzerinde 600 farklı çeşitte makarna bulunmaktadır. Hem pişirim yönü ile hem de tat olarak farklılıklara sahip olan makarna fiyatları bakımından da çeşitlilik gösterir. Paketin gramaj ağırlığı, üretim kalitesi ve daha birçok faktör bu fiyatlara etki etmektedir.  

Erişte Çeşitleri

Hamur işi olarak bilinen ve son derece doyurucu olan makarna ve erişte çeşitleri de makarnalar kadar sık tüketilir. Uzun süre kişileri tok tutan erişte A vitaminini bol bulundurur ve düzenli olarak tüketildiğinde vücut açısından faydalı etkiler ortaya çıkarır. Uygun koşullar sağlandığında uzun süre bozulmadan saklamak da mümkün olur.

Erişte çeşitleri kullanım şekline göre farklılık gösterir. Tam buğday erişte, ev eriştesi,, ip erişte, dökme köy eriştesi, salçalı erişte, pilavlık erişte gibi alternatifler vardır. Her birinin tüketim şekli farklı olabilir. Bununla birlikte erişte fiyatları da ürünlerin türüne ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir.

Makarna Fiyatları

Tüketimi sırasında soslu, yoğurtlu ya da ketçaplı olarak tüketilen makarnalar birçok kişinin damak zevkine hitap eden yemeklerdendir. Fırın makarna gibi farklı bir pişirim şekline sahip olan çeşitler özellikle özel yemek sunumlarında önemli bir yere sahiptir.

Her ne kadar klasik makarna yemeği pratik olarak pişirilse de fırın makarna ya da Knorr çubuk makarna çeşitleri fazla zaman alan ve farklı tada sahip olan çeşitler arasındadır. Bu nedenle yemekli misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman makarnanın sunduğu olağanüstü tatlardan da yararlanabilirsiniz.

Erişte Fiyatları

Erişte fiyatları ürünlerin çeşidine göre farklı olsa da ulaşılabilir fiyatlardadır. Gündelik hayatınızda sıkça tüketebilmeniz için en kaliteli erişte paketleri en uygun fiyatlarla satışa sunulur. Uygun fiyatlarda erişte ya da makarna satın almak isterseniz rahatlıkla online satış ortamının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Online erişte satın al avantajları ile kısa bir sürede dilediğiniz erişteyi satın alabilirsiniz.

Bütün bu gıdaları, Üçlermarkete girerek istediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz. İstanbul Online bakliyat & makarna siparişi, bu konuda sizin için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 

Noodle Ürünleri

Son yıllarda genç ve yaşlı herkesin tercih ettiği noodle ürünler son derece pratik yemek türleri arasındadır. Kaynatılan suyun içerisine bırakılan dondurulmuş noodle çeşitleri kısa süre içerisinde servise hazır hale gelmektedir. Noodle çeşitleri her ne kadar büyük marketlere satışa sunulsa da bu ürünleri internet üzerinden daha kolay şekilde temin edebilirsiniz. Farklı tatlar denemek isterseniz online noodle satın al avantajını değerlendirebilirsiniz.

Tüm gıda ve şekerleme ürünleri indirimli fiyatlarla sizlerle.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR