1 2 >

Su Fiyatları

Su fiyatları şebeke suyu içmeyen insanlar için merak konusudur. Su, insan hayatı için çok önemli bir yere sahiptir. İnsan vücudunun %60’ı sudan oluşmaktadır. Suyun az içilmesi; hastalıklara yol açmaktadır. Bu yüzden, her gün düzenli şekilde, vücut ağırlığıyla orantılı su tüketimi yapmak gerekmektedir. Suyun pek çok faydası da bulunmaktadır. Düzenli içildiği takdirde cildi yağlardan arındırmaktadır. Parlak ve sağlıklı görünüme kavuşturmaktadır. Vücuttan sağlıksız bileşenlerin atılmasına neden olmaktadır. Yağ yakımını hızlandırmaktadır. Kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Az içilmesi baş ağrılarına sebep olmaktadır.

Ağızdaki bakterilerin çoğalıp ağız kokusu yapmasını önlemektedir. Sindirim ve dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. En önemlisi de vücudu temizlemektedir. Hem iç organları hem de dış derinin temizliğinde sudan faydalanılmaktadır. Suların PH değerlerine göre kaliteli olup olmadığı anlaşılmaktadır. Sürekli aynı PH değerindeki suları tüketmemek gerekmektedir. PH değerlerini arada bir değiştirip farklı suları tüketmek uzmanlar tarafından önerilmektedir. Çünkü her birinin içindeki mineral değerleri farklıdır.

Sürekli bir markadan su tüketmek; belirli mineralleri fazla, belirli mineralleri az almaya neden olmaktadır. Fakat değiştirildiği takdirde bu oranlar belirli seviyede eşitlenmektedir. Birçok su çeşidi bulunmaktadır. Bu suların litrelerine göre de ayrı satışı yapılmaktadır. 200 mililitreden 5 litreye kadar su şişeleri bulunmaktadır. Daha büyükleri ise damacana olarak adlandırılmaktadır. Suların fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik göstermektedir. Her marka, farklı litreler için farklı fiyat tarifesi uygulamaktadır. İnsan hayatının vazgeçilmezi olan sular, uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Su Markaları ve Online Su Siparişi

Su markaları farklı PH değerinde, farklı kaynaklardan suların satışını yapmaktadır. Bu sular dağlardan gelen suların arıtılmasıyla ortaya çıkan sağlıklı sulardır. Şebeke sularındaki kireçlenmeden dolayı insanlar dışarıdan sularını temin etmektedir. 7.2 ila 8.5 PH değerine sahip olan sular normal ve içilebilir su olarak kabul edilmektedir. Suların denetimi yapılmakla beraber belirli zaman aralıklarında puanları açıklanmaktadır. Su markalarındaki bu değerlendirme, belirli kriterlere göre yapılmaktadır. Kriterlerden ilki PH değeridir. PH değeri 7- 8.5 olan sular sağlıklı kabul edilmektedir.

Diğer bir ölçüt ise suyun içinde kimyasal, radyolojik ve biyolojik hiçbir kirletici maddenin bulunmamasıdır. Sular belirli mineralleri de içeriyorsa markalar yüksek puan alabilmektedir. İnsanlar da bu puanlar çerçevesinde su markalarını tercih etmektedir. Pek çok su markası bulunmaktadır. İnsanlar kendilerine uygunu belirleyip kolaylıkla su satın al seçeneği ile satın alabilmektedir.

Online su siparişi, insanların hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. İnsanlar istedikleri litre boyutunu istedikleri kadar sipariş verebilmektedir. Özellikle çok sıcak ve çok soğuk havalarda insanların marketlere gitmesi sorun olabilmektedir. Fakat online su siparişiyle, istenilen suları, online market tüketicinin ayağına kadar getirmektedir. Siz de istediğiniz markadan istediğiniz suyu sipariş etmek için su sipariş et seçeneğini kullanabilirsiniz. Su sipariş et seçeneği ile adreslere kısa sürede su temini yapılabilmektedir.

Markete ulaşmak ve ürün aramak çok zamanınızı almaktadır. Sitemiz siz istanbulda yaşayanlara  marketi evinize getirmektedir.

İçecek çeşitleri Üçler Market'den alınır. Hemen alışverişe başla, avantajlı fiyatları kaçırma!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR