TADELLE GOFRET 35 GR. - BİTTER
TADELLE GOFRET 35 GR. - BİTTER

Tadelle Bitter Gofret 35 Gr

Marka : Tadelle
Fiyat : ₺3,75
Barkod : 8690550915798
Ücretsiz Kargo, Teslimat saatleri

Tadelle Bitter Gofret

Tadelle Bitter Gofret 35 Gr. Sizlere bitter çikolatanın kendine has lezzetini ve Tadelle Gofretlerinin kendine has gevrekliğini birlikte sunuyor. Kendine has tadı ve kalınlığı ve bitter çikolata kaplaması ile dikkat çeken, her çay saati veya yemek molasına renk katan Tadelle Bitter Gofret, aşırı şekerli olmayan gofret arayanların keyifle tüketebilecekleri bir gofret olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de gevrekliği ve tadı ile öne çıkan özel bir gofret arıyorsanız ve bitter çikolata lezzetinden vezgeçemiyorsanız, Tadelle Bitter Gofret 35 Gr sizlerin de gofret tercihiniz olabilir. 

Tadelle Bitter Gofret Kaç Kalori?

Tadelle Bitter Gofretin 100 gramında 503 Kalori bulunur. Buna karşın, Tadelle Bitter Gofret 35 Gr.’lık ambalajı ile dikkat çeker ve Tadelle Bitter Gofret 35 Gr Ambalajında 176 kalori enerji bulunmaktadır. 

Tadelle Bitter Gofret İçindekiler 

Tadelle Bitter Gofretin dış kısmı bitter (acı) olarak da bilinen çikolata kaplaması ile kaplıdır ve bu özel gofret, kalın ve gevrek gofret yaprakları ile dikkat çeker. Gofret yaprakları arasında kakaolu krema bulunan Tadelle Bitter Gofret’in toplam ağırlığının yaklaşık olarak %46 kadarını şeker oluşturmaktadır. Tadelle Bitter Gofret 35 Gr. İçinde; Krema karışımı (%48) [Şeker, Bitkisel Yağ (Palm), onda bir oranında fındık ve kakao tozu, peynir altı suyu tozu, emülgatör (Ayçiçek Lesitini), doğal aroma verici (Vanilya)]. Bitter Çikolata Kaplamasının içinde ise; (%32) [Şeker, Kakao Kitlesi, Kakao Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Aroma Verici (Vanilya) bulunmaktadır. 

Tavsiye edilen ürün -→ Tadelle Bitter Fındık Dolgulu Çikolata Bar 30 Gr