ETİ FORM BİSKÜVİ 50 GR - LİMON LİFLİ
ETİ FORM BİSKÜVİ 50 GR - LİMON LİFLİ

Eti Form Bisküvi 50 Gr - Limon Lifli

Marka : Markasız
Fiyat : ₺8,25
Toplam Stok Adedi : 6
Barkod : 86926249
Ücretsiz Kargo, Teslimat saatleri

Eti Form Bisküvi

Eti Form Bisküvi 50 Gr. Limon Lifli bir diyet bisküvidir. İçeriğindeki doğal limon lifi sayesinde diyet ve rejim yapanlara özel olarak geliştirilmiş olan Eti Form Bisküvi besin değeri ile dikkat çekmektedir. Günümüzde formuna dikkat eden herkesin lif ihtiyacını karşılayan Eti Form Limon Lifli Bisküvi, kilosuna dikkat eden veya kilo kaybetmek isteyen herkesin gün içinde keyifle tüketebileceği bir atıştırmalıktır ve son derece lezzetlidir. 

Eti Form Limon Lifli Bisküvi Kaç kalori?

Eti Form Limon Lifli Diyet Bisküvi Paketinde 196 kalori bulunmaktadır. Bisküvi içinde bulunan limon lifi, bisküvinin tokluk hissi oluşturmasına yardımcı olur. Eti Form Limon Lifli Diyet Bisküvi besin değerleri, diyet ve rejim yapanlar için özel olarak belirlenmiştir. Diyet ve rejim yapanlar tarafından sağlıklı ve kalorisi düşük bir atıştırmalık olarak tüketilebilecek Eti Form Limon Lifli Bisküvi’nin her paketi 50 gram ağırlığındadır ve Üçler Market Eti Form Limon Lifli Bisküvi’nin paket fiyatı sadece 2,79 TL’dir. 

Eti Form Limonlu Diyette Yenir Mi?

Eti Form Limonlu diyette rahatlıkla tüketilebilecek bir bisküvidir. Besin değeri ve kalorisi özel olarak düşürülmüş, çok şekerli olmayan bisküvi diyet / rejim yapanlar ve formunu korumak isteyenler için özel olarak düşünülmüştür. Tüm bunlara ek olarak Eti Form Limonlu içerisinde buluna limon lifleri, bisküvinin gün boyunca tokluk hissi oluşturmasında son derece etkilidir. 

Diğer sağlıklı yaşam ürünlerimize bakmak ister misiniz ?
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR